Beszélj a lelkésszel!

Valamilyen lelki nehézséggel küzdesz? Szükséged lenne pár bátorító szóra, segítségre? Van kérdésed a Bibliával és a teológiával kapcsolatban? Keresd fel lelkészeinket bátran bármilyen kérdésed is legyen! Írj e-mailt vagy gyere el valamelyik alkalmunkra! 

Bedekovics Péter

telefonszám: +36-30-898-9474

email: peter.bedekovics@gmail.com

Bobok Ágnes

telefonaszám: +36-30-507-3452

email: agnesbobok@gmail.com 

További hirdetéseink

Kövess minket a közösségi médiában!

Kövess minket a közösségi médiában!

Legfrissebb híreinkért kövess minket az Instagramon és Facebookon, hogy le ne maradj az aktuális programjainkról és eseményeinkről! Facebook: https://www.facebook.com/1REbudapest/ Instagram: https://www.instagram.com/1re_budapest/ Youtube:...

Vár az 1RE!

Vár az 1RE!

Várunk minden szerdán 19:01-RE a Magyar Tudósok körútján található templomban tartott istentiszteleteinkre! Havonta készülünk informális eseményekkel is, melyek részleteit megtaláljátok a közösségi médiai felületeinken.

Támogasd gyülekezetünket!

Támogasd gyülekezetünket!

Ha szeretnéd és van lehetőséged arra, hogy közösségünket anyagilag is támogasd, nagy hálával fogadjuk felajánlásod! Ezt meg tudod tenni minden istentiszteletünk után a helyszínen kihelyezett perselyben vagy online az alábbi számlaszámon keresztül.  bankszámlaszám:...

Híreink

Fontos infó

Fontos infó

Sajnos a kialakult helyzetben nem tudjuk rendszerint megtartani alkalmainkat....