Vár az 1RE!

Várunk minden szerdán 19:01-RE a Magyar Tudósok körútján található templomban tartott istentiszteleteinkre! Havonta készülünk informális eseményekkel is, melyek részleteit megtaláljátok a közösségi médiai felületeinken.

További hirdetéseink

Kövess minket a közösségi médiában!

Kövess minket a közösségi médiában!

Legfrissebb híreinkért kövess minket az Instagramon és Facebookon, hogy le ne maradj az aktuális programjainkról és eseményeinkről! Facebook: https://www.facebook.com/1REbudapest/ Instagram: https://www.instagram.com/1re_budapest/ Youtube:...

Beszélj a lelkésszel!

Beszélj a lelkésszel!

Valamilyen lelki nehézséggel küzdesz? Szükséged lenne pár bátorító szóra, segítségre? Van kérdésed a Bibliával és a teológiával kapcsolatban? Keresd fel lelkészeinket bátran bármilyen kérdésed is legyen! Írj e-mailt vagy gyere el valamelyik alkalmunkra!  Bedekovics...

Támogasd gyülekezetünket!

Támogasd gyülekezetünket!

Ha szeretnéd és van lehetőséged arra, hogy közösségünket anyagilag is támogasd, nagy hálával fogadjuk felajánlásod! Ezt meg tudod tenni minden istentiszteletünk után a helyszínen kihelyezett perselyben vagy online az alábbi számlaszámon keresztül.  bankszámlaszám:...

Híreink

Fontos infó

Fontos infó

Sajnos a kialakult helyzetben nem tudjuk rendszerint megtartani alkalmainkat....